Toplu SMS Sistemi


Toplu sms gönderme

Toplu sms bir haber, bir bilgi ve bunun gibi mesajları kısa mesaj servisi yoluyla ( sms ) birden fazla kişiye göndermeye denir. Toplu sms gönderme yoluyla istediğiniz kadar kişiye mesajınızı ulaştırabilirsiniz. Kendi cep telefonunuzdan ancak belli bir sayıya kadar mesaj atabilirsiniz. 3 C Reklam ile birlikte çalışarak kişi sayısını binlere ulaştırabilirsiniz.Neden toplu sms ?

Toplu sms verilmek istenen bilgiyi en hızlı bir şekilde ve aynı anda binlerce kişiye ulaştırır. Başka türlü bir bilgiyi ulaştırmak için arada iletişim kopuklukları olacağından herkese ulaşıp ulaşmadığını anlamak mümkün değildir. Hem ucuz hem de etkili olması sebebiyle büyük şirketler tarafından daha çok  tercih edilir. Çünkü onların ulaşmak istediği kitlelerde çoktur.

Toplu sms gönderme ; bir firmanın bir haberi ve ya bir bilgiyi, göndermek istedikleri kişilere en hızlı şekilde gönderme aracıdır. Toplu sms sayesinde bir toplantı ya da şirketle ilgili önemli bir şeyi veya müşterilerinize kampanyalarınız hakkında ki bilgiyi hemen yollayarak yapmak istenilen anında  gerçekleşir.

Cep telefonlarının günümüzdeki yoğunluğu artık herkes tarafından bilinmektedir. Toplu sms gönderme ile şirket içi gibi şirket dışı da reklam yapılabilir. Bizimle anlaşıp bir reklamı anında milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz. Günümüzde cep telefonları ; telefondan çok internet, müzik ve kamera özelliğiyle kullanılmaya başladı. O yüzden toplu sms ile gönderilen  bir bilgide internet sitesi varsa, mesajı alanların yüzde 60’ı o web sitesine yönelecektir. Bu da çok yüksek bir rakamdır.

Toplu sms gönderme yoluyla reklam yapan firmalara bakacak olursak genelde hep büyük firmalardır. Büyük firmalar kâr paylarının büyük kısmını reklama harcarlar. Bu durumda toplu sms in de ne kadar önemli olduğunu buradan farkedebiliriz.

Her zaman en iyi reklam en hızlı reklamdır.

FİYAT LİSTESİNİ İNDİR.

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.