Dr. Demet Çardak ülkem için bende varım dedi

Dr. Demet Çardak ülkem için bende varım dedi

Dr. Demet Çardak ülkem için bende varım dedi31.08.2015 22:20

Dr. Demet Çardak YSK’nın devlet memurları için açıkladığı seçim takvimi uyarınca (Bugün ) 31.08.2015’te saat 17.00 itibari ile devlet memurluğu görevinden istifa etti.

Dr. Demet Çardak açıklamasında şu görüşlere yer verdi. Ülkemizi beceriksizlik ve yönetim buhranı içerisine iten AKP İktidarı, Türkiye’yi bir uçurumun kenarına getirmiş, Türkiye cumhuriyeti ve yüce Türk milletini yalnızlaştırılmıştır. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışını Türk siyasi hayatına kazandıran saygıdeğer genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin yol arkadaşı olabilmek şerefini şahsım için onur ve gurur saymaktayım, dedi.

Ülkücü Türk milliyetçiliği fikir sistemine sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi yüce Türk milletini kandırma yöntemi ile bir oy devşirme şahsiyetsizliğine hiç girmedi bundan sonra da asla gitmeyecektir. Ülkemizin içerisinde bulunduğu ihanet tablosu karşısında Ailem ve yakın çevrem başta olmak üzere, partili partisiz kadınlarımızdan gelen yoğun tavsiye ve öneriler karşısında bir kenarda oturup yaşanan ihanet sürecine seyirci kalmamak adına partim Milliyetçi Hareket Partisi’nden 1 Kasım 2015 seçimlerinde aday adayıyım, dedi.

Ne Mutlu Türküm Diyene…


Etiketler: Dr. Demet Çardak - MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Dr. Demet Çardak - Milliyetçi Hareket Partisi

Diğer Politika haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.