AK Parti’de nöbetçi vekil uygulaması

AK Parti’de nöbetçi vekil uygulaması

AK Parti’de bu haftadan itibaren nöbetçi vekil uygulaması başlıyor. Nöbetçi olan milletvekili il binasında her Cuma günü nöbetçi olacak ve halkın sorunlarını dinleyecek.25.12.2015 19:52

İlk nöbetçi vekil Tamer Dağlı olarak belirlendi.

SORUNLAR DİNLENECEK

AK Parti Adana’da nöbetçi vekil uygulamasına bugünden itibaren başlıyor. Her hafta bir Adana Milletvekili nöbetçi vekil olarak belirlenecek ve nöbetler Cuma günleri tutulacak! Nöbetçi vekiller görevli oldukları gün il binasında vatandaşlarla görüşecek, sorunları dinleyecek ve bunlarla ilgili notlar alacak. Vatandaşlar nöbetçi vekillerle gün boyu görüşme fırsatı bulabilecek.

İLK NÖBET TAMER DAĞLI’DA

Nöbetçi vekil uygulaması Tamer Dağlı ile başlıyor. AK Parti İl Başkanlığı’nda bugün vatandaşlarla görüşecek olan Tamer Dağlı, sorunların yanısıra çözüm önerilerini de alacak. Uygulama ile hem vatandaşların sorunlarının çözülmesi hem de milletvekilleri ile vatandaşların ilişkilerinin daha iyi olması sağlanmaya çalışıyıyor.

SEKRETERYA KURULDU

AK Parti İl Adana Başkanlığında nöbetçi vekil uygulaması ile ilgili olarak bir de sekreterya oluşturuldu. Sekreterya görüşmelerin sağlıklı olması ve sorunlarını anlatmak için gelen vatandaşların hiçbir sorunla karşılaşmaması için çaba harcayacak. Nöbetçi vekil uygulaması her hafta Cuma günü gerçekleştirilecek.


Etiketler: AK Parti İl Adana Başkanlığı - nöbetçi vekil uygulaması - Tamer Dağlı - AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı

Diğer Politika haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.