Sarıçam'da Zara rüzgarı esti

Sarıçam'da Zara rüzgarı esti

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'ın organize ettiği Zara konseri ve Mehteran Takımı büyük ilgi görerek izleyiciler meydana sığmadı.01.06.2015 22:57

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'ın vatandaşlarının eğlenmesi için tertiplediği Mehteran Takımı ve Ünlü Türk Halk Müziği Sanatcısı Zara'nın konser verdiği gece izdihama dönüştü. Otoban göbeği kavşağında düzenlenen etkinlikte katılım çok yüksek olunca alan doldu taştı.

Konser alanındaki vatandaşlara seslenen Başkan Uludağ "Bu güzel gecede söylediği birbirinden güzel türkülerle bizlere unutulmaz bir gece yaşatan değerli sanatçı Zara'ya çok teşekkür ederim. İlçemizin Cumhuriyet tarihinden bu yana aldığı hizmetlerin 10 katını yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Konserimize teşrif eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanım Hüseyim Sözlü bey İl Başkanım Yusuf Baş Bey, İlçe Belediye Başkanlarımız, milletvekili adaylarımız ve çok kıymetli hemşehrilerimiz hepiniz hoşgeldiniz. Bundan sonra yine bu tarz etkinliklerle halkımız ve bizler bütünleşip gönlümüzce eğleneceğiz." dedi.

Etkinliğe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Yunus Uzunlular, MHP Milletvekili Adayları, MHP İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: ÖZEL HABER

Diğer Kültür-Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUMLAR (1)

TEBRİKLER PARÇALART BİR HARİKA BAŞARILAR KARDEŞİM ZEKİ... 09.06.2015 00:28

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.