Adanalı bir Gripin attı!

Adanalı bir Gripin attı!

Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen Gripin konserini aniden bastıran ve sağanak şekilde yağan Nisan yağmuruna aldırış etmeden binlerce Adanalı izledi.12.04.2015 12:41

Adana'nın Seyhan Belediyesi tarafından Portakal Çiçeği Karnavalı etkinlikleri kapsamında ünlü rock müzik grubu Gripin sahne aldı. Seyhan Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde gerçekleştirilen konsere Gripin hayranları saatler öncesinden gelirken konser saatinde bastıran ani Nisan yağmuru konserin başlamasına engel olmadı. Yağmura aldırış etmeyen Adanalılar Gripin'in söylediği şarkılarla coştu. Konser öncesi ise Serkan Kösedağ sahne aldı.

BAŞKAN KARALAR: GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ

Konser öncesi yaptığı konuşmada gençleri önemsediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Portakal Çiçeği Karnavalı etkinlikleri kapsamında birçok sanatçıyı Adanalılarla buluşturduklarını belirtti. Gençlere yönelik konser etkinliklerinin devam edeceğini belirten Başkan Zeydan Karalar, gençlere bir de sürpriz verdi. 19 Mayıs  Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na hazırlandıklarını belirten Karalar, önemli bir sanatçıyı daha Adanalılarla buluşturacaklarını söyledi.

Başkan Karalar'ın konuşmasının ardından binlerce Adanalı Gripin'in söylediği şarkılarla yağmura ve ıslanmaya aldırış etmeden coştu.

Diğer Kültür-Sanat haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.