Kozanlı polisin baba ocağına ateş düştü

Kozanlı polisin baba ocağına ateş düştü

Adana’da saldırı sonucu şehit olan polis memuru 50 yaşındaki Bircan İlhanlı’nın Kozan'da baba evinde yas var.29.09.2015 06:27
Oğlunun şehit haberinin İlçemize bağlı Pekmezci mahallesindeki evinde öğrenen 75 yaşındaki baba İzzet İlhanlı metanetini korurken 68 yaşındaki anne Arzı İlhanlı Kozan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Evinde avlusunda taziyeleri kabul eden Baba İzzet İlhanlı gazetecilere açıklamalarda bulundu. Baba İlhanlı; “Siz bende ne kadar bir mesaj bekleseniz de verecek bir mesajım yok. Bu saatten sonra ne desem yalan. Çocuğum gitmiş Allah rahmet eylesin siz bana bir şey sormayın bende bir şey söylemeyeyim. Bu Türkiye böyle kurtulmaz her gün şehit her gün şehit. Kurban olduğum Allah herkesin çocuğunu korusun.” dedi.
Öte yandan Kozan İlçe Emniyet Müdürü Serkan Üzülmez baba İzzet İlhanlı’nın yanından hiç ayrılmazken Kozan Belediyesi eve ve sokağa dev Türk Bayrağı astı.
Şehit Polis Memuru Bircan İlhanlı’nın emekli olmak istediği fakat bu yıl kızı üniversiteyi kazandığı için emekli olmadığı öğrenildi.
Etiketler: Bircan İlhanlı - şehit polis Bircan İlhanlı - şehit - Kozan - Kozan İlçesi - İzzet İlhanlı - Türk Bayrağı - Pekmezci mahallesi - Pekmezci Köyü

Diğer Ulusal haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.