Kaymakam Şafak GÜRÇAM Hayır Çarşısını Ziyaret Etti.

Kaymakam Şafak GÜRÇAM Hayır Çarşısını Ziyaret Etti.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Belediyesi Hayır Çarşısını ziyaret etti. Kaymakam Gürçam’a Hayır Çarşısının çalışmaları hakkında detaylı bilgi verildi.13.02.2018 16:08

Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz’ün ev sahipliği yaptığı ziyarette belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü, Hayır Çarşısının 2017 – 2018 yılındaki faaliyetleri ile ilgili sunum yaptı. İhtiyaç sahibi vatandaşlara giysi, ayakkabı ve ev eşyası yardımı yapan Hayır Çarşısı, Kozan Belediyesi Aşevi ile birlikte eş güdümlü çalışıyor.

 

Kaymakam Şafak Gürçam, vatandaşların ve esnafların Hayır Çarşısı faaliyetlerine daha fazla destek vermelerinin gerekliliğine dikkat çekti. Başkan Yardımcısı Şenöz, Kaymakam Gürçam’a ziyareti ve yakın ilgilisi sebebiyle teşekkür etti.

 

Kaymakam Şafak Gürçam ve Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz Hayır Çarşısı ziyaretinin ardından belediye tarafından sokak sağlıklaştırması tamamlanan Yiğenoğlu Sokak’ı gezdi. Gürçam ve Şenöz son olarak belediyenin restorasyonunu yaptığı ve butik otel olarak hizmete açtığı Yapıcı Konağını ziyaret etti.

Diğer Yerel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.