Işıklı Yol'un Yağmur Suyu Izgaraları Yerleştiriliyor

Işıklı Yol'un Yağmur Suyu Izgaraları Yerleştiriliyor

Kozan Belediyesi Şehit Hüseyin Soydan Caddesine yağmur suyu ızgarası yerleştiriyor.14.02.2018 17:20

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Şantiye Şefliği tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Şehit Hüseyin Soydan Caddesinde 11 farklı noktaya, 125 metre yağmur suyu ızgarası yapılacağı belirtildi.

 

Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu belediye ekiplerinin çalışmalarını yakından takip ediyor. Halk arasında Işıklı Yol olarak bilinen Şehit Hüseyin Soydan Caddesindeki çalışmaların 5 gün süreceği ifade edildi.

 

Geçtiğimiz aylarda aynı caddede Kozan Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi ve TEDAŞ işbirliğinde geniş kapsamlı bir çalışma yapılmıştı. Caddenin su, kanalizasyon ve elektrik altyapısı tamamen yenilenmiş; ayrıca Kozan Belediyesi ekipleri tarafından caddeye 850 metre yağmur suyu drenaj hattı döşenmişti. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile caddenin asfaltlanması tamamlanmış, Kozan Belediyesi ekipleri kaldırımlarda yenileme yapmıştı.

 

Kozan Belediyesi Şantiye Şefliği ekipleri Şehit Hüseyin Soydan Caddesindeki çalışmaların yanı sıra Varsaklar Mahallesindeki yağmur suyu drenaj hattı projesine de devam ediyor. Belediye ekipleri Hacıbeyli Köyünde de yol açma, genişletme, kumlama ve asfalt yama yapıyor.
Diğer Yerel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.