Büyükşehir Belediyesi Kozan'a Çıkarma Yaptı

Büyükşehir Belediyesi  Kozan'a Çıkarma Yaptı

Adana Büyükşehir Belediyesi bürokratları Kozan’ı ziyaret ederek yapımı devam eden ve yapılacak olan projeler hakkında görüşmelerde bulundu.11.01.2018 15:44

Adana Büyükşehir Belediyesi bürokratları Kozan’ı ziyaret ederek yapımı devam eden ve yapılacak olan projeler hakkında görüşmelerde bulundu. Görüşmeler Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu ve 3.Bölge Koordinasyon Şube Müdürü Kürşat Sedefoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı.

 

Kozan’a Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Gül’ün başkanlık ettiği kalabalık bir bürokrat heyeti geldi. Heyette Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Savaş Alataş, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Teoman Yılmaz, Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Özlem Kulak, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Bilal Güven ve Çukurova Üniversitesi’nden Prof.Dr.Suat Karaaslan yer aldı.
 

İlk olarak Kozan ASKİ Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Büyükşehir ekibi, burada ilçeye yapılan belediye hizmetleri hakkında Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Gül Başkanlığında toplantı yaptı. Kozan’da hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da görüşmelerin yapıldığı toplantıda, büyükşehir belediyesi ve Kozan Belediyesi’nin birlikte yapacağı hizmetlere de değinildi. Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu, Kozan Belediyesi’nin hizmetleri hakkında detaylı bilgi verdi.

 

Büyükşehir ekibi ASKİ’deki toplantının ardından Hastane Kavşağındaki çalışmaları denetledi. Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan kavşakta ekipler çalışmalara aralıksız devam ediyor. Hastane kavşağı projesinin birkaç ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Bürokratlar daha sonra Çevre Yolu ve Andıl Caddesi’nin birleştiği kavşağa yapılması planlanan alt geçit projesinin yerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Etiketler: Adana -Aski -Kozan
Kaynak: Kozan Basın Yayın Bürosu

Diğer Yerel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.