7200 Metrekarelik Park Açılıyor

7200 Metrekarelik Park Açılıyor
Kozan Belediyesi Karacaoğlan Mahallesi’nde 7200 metre kare alanda yapımı tamamlanan parkın açılışı 12 Haziran 2018 Salı günü iftar programı ile birlikte yapılacak.11.06.2018 12:27

Yaklaşık altı ay önce Belediye Başkanı Musa Öztürk tarafından temeli atılan 7200 metrekarelik parkın içerisinde; basketbol sahası, büyük oyun grubu, kafeterya, oturma grupları, yürüyüş yolları, engelli ve normal tuvalet, çeşme, fitness aletleri, havuz, su sarnıcı ve ekmek büfesi bulunuyor.

Göreve geldikleri günden bugüne gayretle çalıştıklarını kaydeden Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk; “Karacaoğlan Mahallemize vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte vakitlerini geçirebileceği bir park kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu mutluluğumuzu sizlerle de birlikte paylaşma ve parkın sahibi siz kıymetli hemşerilerimize teslim etmek için 12 Haziran 2018 Salı günü yapacağımız açılışa tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımızın sağlıklı ve mutlu bir ortamda gelişimlerine destek olmak amacıyla yaptığımız parkımız, Karacaoğlan Mahallemize ve Kozan’ımıza hayırlı uğurlu olsun." Dedi.

Saat 18.30’da iftar programı ile birlikte yapılacak olan park açılışında Tasavvuf Musikisi, ilahi ve semazen gösterisi de yapılacak.

Kaynak: Kozan Basın Yayın Bürosu

Diğer Yerel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.